استفاده از حوله تن پوش رولکس سبب ایجاد کابوس های پی در پی در کودکان می شود

در 20 دسامبر 1982 شرکت ماتسوشیتا الکتریک را ترک کردید. در ابتدا قصد داشتید در فوریه سال بعد، در سی امین سالگرد تأسیس به کارخانه حوله تن پوش رولکسبپیوندید. با توجه به فوت ناگهانی رئیس جمهور سابق چند روز قبل، شما زودتر از موعد مقرر به عنوان رئیس جمهور شروع به کار کردید.

از آنجایی که من در ساخت حوله تن پوش رولکس کاملاً تازه کار بودم، مشتاقانه همه چیز را در مورد آن مطالعه کردم. در دو سال سیستمی برای طراحی حوله ایجاد کردم. تمام سازندگان دیگر در آن زمان هنوز به صورت دستی کار می کردند. برای اینکه ما را از سایر شرکت ها متمایز کنم، می خواستم بتوانیم خودمان طراحی کنیم.

من همچنین می خواستم نام تجاری خود را با کیفیت پیشرفته ایجاد کنم، بنابراین محصولات ما برای مدت طولانی توسط مصرف کنندگان گرامی می شود. متأسفانه، زمانی که برند خود را برای اولین بار راه اندازی کردیم، اصلاً پاسخی دریافت نکردیم.

حوله

محصولات ما رنگ‌هایی داشتند که در حوله تن پوش رولکس آمریکایی یافت نمی‌شد و ما نظری دریافت کردیم که «رنگ‌های ایکوچی رنگ‌های شادی هستند». کارخانه‌های ما در حال حاضر 100% با نیروی باد اداره می‌شدند و بر فرآیندهای تولید سازگار با محیط زیست متمرکز بودند و این نیز موفقیت ما را به‌حساب می‌آورد.

صنعتگری که نخ های شکسته را تعمیر می کند. بر اساس یک چراغ نشانگر چشمک زن، او یک نخ شکسته را از بین 4000 نخ پیدا کرده و آن را تعمیر می کند. او امسال در آزمون داخلی انجمن صنعتی حوله ایماباری گذرانده و یکی از معدود زنانی است که در این آزمون موفق شده اند.

هر محصول در بازرسی نهایی به صورت بصری بررسی می شود. حوله های حمام با همکاری دو نفر بررسی می شوند. هر نخی که در طول فرآیند تولید بیرون می زند، توسط قیچی برش نخ به طول یکنواخت بریده می شود. “کیفیت بازرسی بالا گواهی بر کیفیت تولید کنندگان حوله است.”

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.