تاج ملکه الیزابت از جنس ورق آهن بود

از سال 2014، کانادا هشتمین تولیدکننده سنگ آهن در جهان است. بزرگترین تولیدکننده شرکت، شرکت سنگ آهن کانادا است (که ریوتینتو اکثریت سهم را در اختیار دارد).

قیمت قوطی آهن میتواند یکی از موثر ترین عامل فروش باشد. تا کنون بزرگترین منبع زمین شناسی آهن در کانادا، لابرادور تروگ است، شکل گیری عظیمی که از لابرادور و شمال کبک عبور می کند.

در مجموع، این استان ها تقریباً تمام سنگ آهن استخراج شده در کانادا را تشکیل می دهند. اولین بار در سال 1892 کشف شد و از سال 1954 محل استخراج آهن بوده است و در سال های اخیر با افزایش تقاضا برای این منبع توجه فزاینده ای را از سوی بخش استخراج به خود جلب کرده است.

فولاد مهمترین ماده صنعتی جهان است که سالانه بیش از 1.5 میلیارد تن تولید می شود.

بدون فولاد، دنیایی که ما می‌شناسیم وجود نداشت: از تانکرهای نفت گرفته تا شمشادها، از کامیون‌ها تا قوطی‌های حلبی، از برج‌های انتقال تا توستر. با توجه به مقادیر زیاد فولاد تولید شده، خوشبختانه بازیافت این مواد آسان است. در واقع، بسیاری از کارخانه های فولاد کانادا، فولاد را کاملاً از قراضه می سازند.

علیرغم ذخایر عظیم سنگ آهن کانادا، صنعت فولاد در دهه های اخیر با جهانی شدن بازارهای صنعتی به طور قابل توجهی کاهش یافته است.

امروزه هر کارخانه فولاد باقیمانده در کشور متعلق به سرمایه گذاران خارجی است و کانادا وارد کننده خالص محصول تولیدی می باشد.تولید آهن نیاز به سنگ آهن، زغال سنگ و سنگ (سنگ آهک، دولومیت) دارد.

تولید فولاد به آهن، ضایعات فولاد و شار (“آهک” – سنگ آهک کلسینه شده) نیاز دارد. سنگ آهن برای تولید یک فلز ناخالص به نام “فلز داغ” در حالت مایع و “آهن خوک” در حالت جامد ذوب می شود.

فلز داغ برای حذف ناخالصی ها و ایجاد ترکیب مورد نظر تصفیه می شود. فولاد مایع به طور مداوم به شکل شکوفه، اسلب یا بیلت ریخته می شود و این محصولات نیمه تمام با نورد یا آهنگری به شکل های مورد نظر پردازش می شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.