تولید کلاف مبل ال از جنس طلا برای شاهزاده عربستان

ساخت مبلمان Simplicity Sofas بیشتر یک هنر است تا یک فرآیند صنعتی. مبلمان ما با دست ساخته شده است، یک تکه در یک زمان، در سنت طولانی مبلمان کارولینای شمالی.

در ساخت کلاف مبل ال بازوها نقطه ضعف خاصی هستند. بازوها معمولاً از پهلو به کلاف بسته می شوند. فشار رو به پایین ناشی از نشستن بر روی یک بازو می تواند بست های متصل کننده بازوهای جانبی را به کلاف خم و ضعیف کند.

بازوهای مبل راحتی از کناره ها بسته نمی شوند. اجزای کلاف مبل ال بازو دارای یک تخته تکیه گاه بلوط جامد به ضخامت 2 اینچ هستند که مستقیماً روی تخته بلوط جامد 2 اینچی دیگری که به بالای پایه متصل شده است قرار می گیرد. سخت افزاری که بازوها را به پایه متصل می کند از بالا به پایین متصل می شود، نه از طرفین. نشستن روی بازوها هیچ استرسی به این بست ها وارد نمی کند.

کلاف مبل

در موارد بسیار بعید که کلاف‌های ما آسیب ببینند، مبل‌های ساده می‌توانند به سرعت در صورت نیاز، بازوها، پشت یا پایه‌های جداگانه را جایگزین کنند. قطعات جدید (کاملاً روکش شده ارسال می شود) می توانند به راحتی توسط مشتریان ما در عرض چند دقیقه بدون ابزار نصب شوند.

کلاف مبل ال بلوط جامد که در زیر نشان داده شده است، قطعه ای خاص برای عکس نیست. این کلاف به صورت تصادفی از استوک ما خارج شده و بدون تغییر عکس گرفته شده است. ما از چوب بلوط درجه انتخاب FAS که در کوره خشک شده است استفاده می کنیم که بالاترین درجه موجود است.

الوارهای با درجه انتخاب تقریباً هیچ نقصی مانند شکاف، ترک، گره یا تاب برداشتن ندارند. این درجه از چوب معمولاً فقط روی سطوح مبلمان در معرض دید دیده می شود. هیچ تولیدکننده دیگری از چوب بلوط جامد انتخابی برای کلاف‌های مبل داخلی که دیده نمی‌شوند استفاده نمی‌کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.