جدید ترین کیف سامسونت رمزی با یک طبقه از برج خلیفه معاوضه شد

کیف سامسونت رمزی معمولاً توسط پرسنل دیپلماتیک حمل می‌شد که «ضمیمه» به سفارت می‌شد، مانند «وابسته فرهنگی». البته «آتاشه» یک اصطلاح فرانسوی است.

نام دیگر مدل به کارکرد آن در حمل “بریف” برای کسانی که در حرفه حقوقی هستند اشاره دارد. مثال معروف دیگر این است که چنین موردی به طور سنتی توسط وزیر دارایی در خارج از خیابان داونینگ شماره 10 در روز بودجه نگهداری می شود.

واقعیت مسابقه میخانه: گفته می شود که پرونده وابسته امروزی جد یک کیف سامسونت رمزی قرن چهاردهمی است که برای حمل اشیاء قیمتی که «بودجه» نامیده می شد، استفاده می شد. آنچه ما اکنون به عنوان کیف می شناسیم در طول قرن ها از طریق کیف فرش لولایی و کیف گلادستون توسعه یافت و ظاهراً شکلی را به خود گرفت که در اواخر دهه 1850 می شناختیم.

کیف

جالب اینجاست که گلوب تروتر می تواند هم با 007 و هم با صدراعظم رابطه داشته باشد. از زمان SkyFall، فرنچایز Bond تمایل زیادی به Globe-Trotters نشان داده است. در فیلم پنجاهمین سالگرد 2012، یک تبهکار تک تیرانداز از قطعات یک جعبه استابیلیست گلوب-تروتر برای مونتاژ یک تفنگ در شانگهای استفاده می کند.

نسخه‌ای از آن توسط Globe-Trotter برای فروش با نسخه محدود 100 عددی ساخته شد که دارای پوشش آلکانترای الماسی و دسته‌ای که یک دوربین تلسکوپی ساختگی بود.

سپس در اسپکتر در سال 2015، این باند بود که در سفر خود به مراکش از یک گلوب-تروتر – یک قاب قهوه ای گلوب-تروتر اصلی که به راحتی در دسترس عموم قرار داشت- استفاده کرد. و اکنون، در آخرین بازی خود در No Time to Die که اواخر امسال منتشر شد، 007 بار دیگر چمدان Globe-Trotter دارد.

این بار یک قاب Centenary سبز اقیانوسی با بند و تزئینات چرمی مشکی، و همچنین یک کیف سامسونت رمزی فیبر کربن مشکی با بند راه راه مرکزی و گوشه های تقویت شده چرمی مشکی وجود دارد. هر دو با چهار چرخ عرضه می شوند که برای اولین بار برای این برند است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.