خوردن پیاز پفکی موجب سیاه شدن موهای سفید شما می شود

پیاز پفکی با حلقه‌های پیاز را با یک برش ساده پیاز، آغشته به خمیر و یک رول در آرد سوخاری درست می کنند. آنها را به یک ماهیتابه روغن اضافه کنید و تماشا کنید تا به رنگ قهوه ای طلایی برسند. زمان پخت 4 دقیقه زمان کل 24 دقیقه است.

حلقه‌های پیاز ترد و ترد خورده شده و در آرد سوخاری ریخته شده و در کمتر از 25 دقیقه به رنگ قهوه‌ای طلایی درآورده می‌شوند. حلقه های پیاز با سس های غوطه ور کنید.

آیا چیزی بهتر از یک طرف حلقه های پیاز سرخ شده کاملا ترد وجود دارد؟ فکر نمی‌کنم، اما غذا نقطه ضعف من است و وقتی صحبت از غذاهای راحت به میان می‌آید، خیلی این را می‌گویم. این حلقه‌های پیاز پفکی را با یک برش ساده پیاز، آغشته به خمیر و یک رول در آرد سوخاری درست می‌کنند. آنها را به یک ماهیتابه روغن اضافه کنید و تماشا کنید تا به رنگ قهوه ای طلایی برسند.

پیاز پفکی

به استفاده از روغن برای سرخ کردن حلقه های پیاز علاقه ای ندارید؟ دستور پخت حلقه‌های پیاز سرخ‌کن ما را دوست خواهید داشت. تمام اندازه گیری ها، مواد تشکیل دهنده و دستورالعمل ها را در نسخه قابل چاپ در انتهای این پست دریافت کنید.

پیاز پفکی بسته به علاقه خود می توانید از پیاز سفید، زرد یا شیرین استفاده کنید. در این دستور از پیاز شیرین استفاده می کنیم. می توانید از پیاز قرمز یا پیاز ویدالیا (زرد ملایم) نیز استفاده کنید. پیاز سفید در سمت قوی تر است و به شیرینی گزینه های دیگر نیست، با این حال، آنها هنوز هم حلقه های پیاز عالی می سازند. این واقعا به ترجیحات فردی خلاصه می شود.

پخت در صورت تمایل می توانید به خرده های نان چاشنی اضافه کنید. برخی از پیشنهادات می تواند پاپریکا، پودر سیر، پودر پیاز، فلفل یا هر چاشنی مورد علاقه شما باشد.

می توانید از آرد سوخاری از قبل آماده شده نیز استفاده کنید. ما 2 تخم مرغ را در عکس مواد در پست خود نشان می دهیم، اما ما فقط از یک تخم مرغ استفاده کردیم. اگر دوست دارید می توانید از 2 تخم مرغ استفاده کنید، هیچ تاثیری منفی نخواهد داشت.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.