درآمد سالانه ظروف منبت کاری اصفهان بسیار بالا تر از درآمدهای نفتی کشور اعلام شده است

ظروف منبت کاری اصفهان یکی از همه کاره ترین ابزار در خانه های اولیه آمریکایی بود. در آشپزخانه، باغ، رختشویخانه و حتی در انبار مفید بود. ظروف منبت کاری اصفهان که از چوب ساخته شده بود محکم بود و دسترسی به آن نسبتاً آسان بود.

در آمریکای اولیه، جایی که صنعتگران و زنان برای تجارت چیزهایی درست می کردند، احتمالاً شخصی در آن نزدیکی بود که در ساخت ظروف منبت کاری اصفهان تخصص داشت. پول نقد به ندرت مورد استفاده قرار می گرفت، بنابراین تجارت بهترین راه برای به دست آوردن اقلامی بود که توسط خانواده تولید نمی شد.

اگر یک کشاورز مقداری چوب سخت و یک ظروف منبت کاری اصفهان نوک تیز در دسترس داشته باشد، زمستانی برای او پیش خواهد آمد. در حالی که محصولات خفته بودند، کاسه های چوبی را می توان با فروشگاه عمومی، همسایه ها و دستفروشان دوره گرد داد و ستد کرد.

منبت

یک نجار محلی احتمالاً ظروف منبت کاری اصفهان را برای فروش یا تجارت می ساخته است. او آنها را با استفاده از تکه‌های چوب سخت باقی‌مانده که برای این منظور ذخیره شده بود، به سرعت و ارزان روی ماشین تراش درست کرد.

ظروف منبت کاری اصفهان معامله می شدند یا به مشتریان فروخته می شدند. برخی از نجاران ماهر شاگردهای جوانی گرفتند. در حین یادگیری این حرفه، کاسه ها و دیگر پروژه های کوچک را با چوب می ساختند. نجار چیزهایی می ساخت که به مهارت بیشتری نیاز داشت.

هندی هاظروف منبت کاری اصفهان های چوبی را به خانواده های پیشگام نیز مبادله می کردند. صنعتگران سرخپوست آمریکایی کار خود را با بریدن یک سوراخ خام در مرکز یک تکه چوب سخت آغاز کردند.

سپس زغال‌های داغ داخل سوراخ ریخته می‌شوند تا بیشتر چوب‌های داخلی بسوزند. هنگامی که سوراخ عمیق شد، از ابزارهای ساخته شده از سنگ برای صاف کردن و تکمیل ظروف منبت کاری اصفهان استفاده می شد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.