درست کردن کیک و چیز کیک با لیمو عمانی

میدونید چطوری 1-2 قطره خواص لیمو عمانی رو داخل کیک و چیزکیک و نوشیدنی میریزیم و کمی پوست لیمو رنده میکنیم به همین دلیل در یخچال رو باز میکنیم تا لیموترش بیرون بیاد خوب شسته و خشک بشه پوستش رنده میشه برش میزنیم .
آب آن را بگیرید، رنده را بشویید و لیمو را دوباره در کابینت قرار دهید. 10 دقیقه ای که صرف می کنید به 30 ثانیه کاهش می یابد. در کشو را باز کرده، شیشه را بردارید و نصف قاشق چایخوری پوست لیموی خشک را اضافه کنید.
لطفا 10 دقیقه را دست کم نگیرید. این باور نکردنی جویدن سیاه دانه صبح ناشتا است که یک زن شاغل 10 دقیقه از کار خانه درآمد داشته باشد. اوه البته من هم با فرض اینکه در خانه لیمو هست صحبت کردم.
مخصوصاً وقتی در یخچال را باز می کنید و می بینید که لیمو ندارد. خوشبختانه شما دیگر چنین مشکلی ندارید. با چند عدد لیمو که در اوقات فراغت می توانید رنده کنید کار را برایتان راحت می کنید.
لیمو
به عنوان مثال، می توانید با افزودن دو قاشق چایخوری پوست لیموی خشک به خمیر کیک ساده خود، یک کیک لیموی فوق العاده درست کنید.
یا می توانید پوست های خشک شده مدل پالتو چرم زنانه را خرد کرده و از آنها برای تهیه ماکارون لیمو استفاده کنید.
علاوه بر دسر، می توانید این ماده را با اضافه کردن نصف قاشق چای خوری پوست لیموی خشک نیز مصرف کنید تا در دستورهایی مانند کوفته مرغ ترش و شیرین، به سس تحرک ببخشید.

اگر پوست لیمو را به طور کامل تشک مسافرتی نوزاد خشک کنید، می توانید آن را برای سال ها دست نخورده نگه دارید. اما توصیه می کنم در عرض یک سال مصرف کنید تا بدون از دست دادن عطر مطبوعش استفاده کنید.

10 دقیقه ای که صرف می کنید به 30 ثانیه کاهش می یابد. در کشو را باز کرده، شیشه را بردارید و نصف قاشق چایخوری پوست لیموی خشک را اضافه کنید.

 • منابع:
  1. How to Make Dried Lemon Peel
 • تبلیغات: 
  1. همه مردم دنیا منتظر یک نفر برای تغییر جهانیان هستند!!
  2. طبقه بندی انواع فلفل دلمه ای مینیاتوری
  3. گرده افشانی فلفل دلمه ای شیرین ماده
  4. چای سیاه جایگزینی برای قهوه یا نوشیدنی های انرژی زا

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.