دستمال مرطوب قوطی که موجب سوختگی پوست بدن کودکی شد

هنگام شرکت در یک مهمانی اجازه دهید میزبان پیش قدم شود. زمانی که میزبان یا مهماندار دستمال مرطوب قوطی خود را باز کند، غذای رسمی مهمانی شام رسما آغاز می شود.

این یک علامت به همه مهمانان است که از آن پیروی کنند. دستمال خود را باز کنید و روی پاهای خود قرار دهید. اگر یک دستمال شام بزرگ است می توانید آن را از طول تا شده بگذارید.
دستمال را در دامان خود نگه دارید. مانند یک رستوران، دستمال سفره باید روی پا بماند تا زمانی که برای هدفی از شما معاف شوید یا وعده غذایی به پایان برسد.
در طول غذا مراقب میزبان یا مهماندار خود باشید. او به طور کلی با گذاشتن دستمال سفره خود روی میز پایان غذا را علامت می دهد.

پس از تمام شدن غذا، شما نیز باید وعده غذایی خود را تمام کنید و با قرار دادن دستمال سفره خود روی میز در سمت چپ بشقاب شام علامت دهید که این کار را انجام داده اید. به خاطر داشته باشید که نیازی به تا کردن دستمال سفره نیست زیرا کثیف تلقی می شود و باید شسته شود.

دستمال

به همان اندازه مهم است که بدانید چگونه از دستمال سفره خود استفاده کنید دانستن اینکه چه کاری را نباید با آن انجام دهید.

در اینجا چند نکته وجود دارد:

از دستمال سفره خود به عنوان وسیله ای برای توضیح چیزی در طول بحث استفاده نکنید.
دستمال سفره خود را در پیراهن خود فرو نکنید. اگر خرچنگ یا غذای نامرتب دیگری می خورید، ممکن است برای این منظور یک پیش بند مخصوص بخواهید.
بینی خود را در دستمال خود فرو نکنید.
دستمال سفره خود را در بشقاب که روی آن غذا است نریزید.
چه در یک رستوران مجلل غذا می خورید یا در خانه یک دوست، باید سعی کنید هنگام غذا خوردن مودب و مرتب باشید و در صورت لزوم از دستمال سفره خود استفاده کنید.

هنگام گذاشتن دستمال سفره در شروع غذا تا جایی که ممکن است نامحسوس باشید. نکته کلیدی در استفاده صحیح از دستمال این است که از قرار دادن آن در کانون توجه مردم خودداری کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.