روشویی سرامیکی که نقشه گنجی در پشتش حک شده بود از موزه دزدیده شد

اگر کابینت سرویس شما به اندازه کافی فضای ذخیره سازی ندارد یا حمام شما فاقد کمد کتانی است، از استفاده از فضای زیر روشویی سرامیکی برای ذخیره سازی اضافی نیز نترسید. چند سبد بافته شده اضافه کنید و آنها را با کتانی یا لوازم حمام پر کنید.

روشویی سرامیکی نه تنها سایه ای شگفت انگیز از آبی سرمه ای دارد، بلکه با فضای ذخیره سازی بی پایان نیز پر شده است. در حالی که عرض یک روشویی استاندارد به 42 اینچ می رسد، می توانید یک قطعه سفارشی را در هر اندازه ای که نیاز دارید انجام دهید تا کاملاً متناسب با حمام شما باشد و فضای ذخیره سازی مورد نیاز را فراهم کند.

روشویی

اگر در حمام خود یک محل نگهداری اضافی یا یک کمد کتانی کوچک دارید، آن را با یک کابینت در معرض دید قرار دهید تا به حمام شما جذابیت بصری بیشتری بدهد و فضای ذخیره سازی اضافه شود. اگرچه ممکن است به یک کابینت سفارشی نیاز داشته باشید که کاملاً متناسب با فضای شما باشد، نتیجه نهایی ارزشش را دارد.

مطمئناً، این ظروف ممکن است چیز زیادی برای ذخیره سازی ارائه نکند، اما شخصیت و شخصیت بسیار زیادی را ارائه می دهد. اگر در حال طراحی یک حمام مهمان یا حمام سالن هستید و نیازی به اضافه کردن فضای ذخیره‌سازی اضافی ندارید، یک میز روشویی قدیمی ایده‌ای عالی برای افزایش جذابیت به فضای شما است.

گاهی اوقات سخت افزار به سادگی حجیم به نظر می رسد، به خصوص در حمام های کوچکتر. حذف سخت افزار و ایجاد ظاهری ساده تر که برای فضاهای مدرن مناسب است را در نظر بگیرید.

اگر به اندازه کافی خوش شانس هستید که یک روشویی سرامیکی جدید طولانی مانند این داشته باشید، ممکن است تشخیص این که در بالای فضایی که سینک در آن وجود ندارد چه کاری انجام دهید دشوار باشد. در اینجا، قفسه‌های شناور فضای ذخیره‌سازی بیشتری را اضافه می‌کنند و به پر کردن فضای مرده بین دو آینه کمک می‌کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.