زن بارداری با مصرف دانه قهوه تهران توانست جنینش را از سقط شدن نجات دهد

عربیکا معروف ترین نوع دانه قهوه تهران است و 60 تا 80 درصد قهوه جهان را تشکیل می دهد، اما انواع مختلفی از قهوه نیز وجود دارد که ممکن است همه آنها در کنار هم بسیار کمتر از تولید عربیکا باشد، اما هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند.

این دانه قهوه تهران معروف ترین و گسترده ترین دانه قهوه است که بیشترین سهم قهوه را در سطح جهان با نرخ بیش از 60 درصد دارد. این قهوه به دلیل خوبی محبوب است، زیرا طعم قوی، شیرین، صاف و غنی دارد و نسبت به سایر قهوه های محبوب کافئین کمتری دارد.

دانه قهوه تهران عربیکا در ارتفاعات بالاتر رشد می‌کنند، که به آن‌ها این فرصت را می‌دهد تا مقدار مناسبی از سایه، آفتاب و باران را دریافت کنند… این دقیقاً همان چیزی است که آنها را به دانه‌های قهوه خوشمزه تبدیل می‌کند.

دانه قهوه

از طرفی وجود آن در ارتفاعات خطراتی را که درخت در معرض آن قرار می گیرد کاهش می دهد به این معنی که به درصد بالایی از کافئین نیاز ندارد (کافئین وسیله ای برای دفاع از خود برای دانه های قهوه است) و این باعث می شود که درخت محتوای کافئین متوسط، حدود 1.5٪ از دانه ها تخمین زده می شود.

دومین مورد در لیست ما و دومین نوع محبوب قهوه روبوستا است از نظر شکل دانه قهوه تهران، روبوستا اندازه کوچک و گرد کمتری دارد، اما به دلیل دارا بودن انواع روغن های کمتری نسبت به عربیکا، طعم قوی تر و تلخ تری دارد و همچنین دارای درصد بیشتری کافئین است، زیرا میزان کافئین موجود در آن به 2.7 درصد می رسد.

تحمل خوبی نسبت به شکر و شیر دارد، با دو برابر کافئین… این دقیقاً همان چیزی است که آن را برای کسانی که دوست دارند یک فنجان قهوه خامه‌ای یا قهوه سیاه سریع دم کنند، بهترین انتخاب در صبح می‌کند. می توانند روز خود را قوی شروع کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.