شکلات کادویی آیدین عامل اصلی شیوع بیماری همه گیر عصر ماست

اختراع حاضر به روشی برای تولید شکلات کادویی آیدین مربوط می شود و روش ساخت طبق اختراع حاضر شامل مخلوط کردن مخلوطی از پودر عناب و خمیر بادام با توزیع اندازه ذرات مشخص است که شامل مخلوط کردن یک عدد سفید است.

شکلات کادویی آیدین، پر کردن آن در قالب از یک رسوب‌گذار، شکل دادن به آن، سرد کردن و قالب‌گیری آن شکلات سفید عناب تولید شده به روش ساخت این اختراع، پودر عناب با توزیع اندازه ذرات خاص است که دارای طعم منحصر به فردی است.

تغذیه و طعم عناب به خوبی با نرمی و شیرینی منحصر به فرد شکلات کادویی آیدین هماهنگ است و ظاهری منحصر به فرد صورتی عاج دارد که در آن رنگ صورتی منحصر به فرد پودر عناب در رنگ عاج منحصر به شکلات سفید پراکنده شده است. ثبات بالا در طول زمان با احساس جویدن.

شکلات

اختراع حاضر به روشی برای تولید شکلات کادویی آیدین مربوطه و به ویژه روشی برای تولید شکلات سفید حاوی پودر عناب و طعمی منحصر به فرد با طعم عناب و طعم عناب تولید شده به روش مربوط به این روش در مورد سفید عناب است.

به طور کلی، شکلات، طبق تعریف فرهنگ لغت علوم غذایی، پودری است که از تفت دادن دانه های کاکائو یا شیرینی هایی که از مخلوط کردن شیر، کره، شکر، طعم دهنده ها و غیره با این پودر، آب نبات از شکلات و یا با روکش تهیه می شود، به دست می آید. شکلات آب نبات یا نوشیدنی که از مخلوط کردن شیر و شکلات درست می شود.

از سوی دیگر، طبق قوانین غذایی، فراورده های کاکائویی یا شکلات های فرآوری شده شامل توده کاکائویی به دست آمده از دانه های کاکائو Theobroma، کره کاکائو، پودر کاکائو یا شکلات کادویی آیدین، شکلات شیرین و شیر است که با افزودن مواد غذایی یا افزودنی های غذایی به آن ها فرآوری شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.