قاتلی که با سس سالاد فرانسوی زنان جوان را بی هوش و سپس به قتل می رساند دستگیر شد

سس‌های سالاد خوش طعم دانش‌آموزان را تشویق می‌کند که بیشتر سالاد بخورند، اما سس‌های آماده سرشار از چربی، قند و سدیم هستند که بیشتر از اینکه مفید باشند مضر هستند.

در حالی که ما بر این باوریم که سس سالاد فرانسوی پخته شده بهترین گزینه هستند، اما همچنین می‌دانیم که بسیاری از مدارس امکانات، کارکنان، منابع یا بودجه لازم برای تهیه تمام مواد غذایی خود از جمله سس‌های سالاد را ندارند.

به نفع سالاد بارها در همه مدارس، ما نگران نبود گزینه های آماده سالم در دسترس هستیم، به خصوص مزرعه. چرا مزرعه؟ این محبوب ترین انتخاب لباس در بین دانش آموزان است.

به همین دلیل است که ما معتقدیم که لباس دامداری باید خوشمزه و سالم باشد. به همین دلیل است که ما با Litehouse Foods همکاری کردیم تا یک مزرعه سالم و خوشمزه بر پایه ماست یونانی برای مدارسی ایجاد کنیم که قادر به تهیه سس های خود نیستند.

سس

Litehouse Foods، شریک ما در این تلاش، 1٪ از فروش خالص پانسمان را برای حمایت از برنامه های CAF اهدا می کند. همه ما در CAF از شراکت با Litehouse برای ارائه یک سس سالم و خوشمزه برای سرویس غذای مدرسه هیجان زده هستیم. با هم، ما واقعاً می‌توانیم نحوه تغذیه فرزندانمان را تغییر دهیم.

برای اطلاعات دقیق در مورد سرو پانسمان در مدرسه خود یا درخواست نمونه رایگان، می توانید مستقیماً با Litehouse تماس بگیرید یا برای اطلاعات بیشتر به وب سایت آنها مراجعه کنید.

سوالات متداول در مورد سس ماست در مزرعه یونانی
سس ماست یونانی در مزرعه چگونه با سایر سس های مزرعه مقایسه می شود؟
سس ماست یونانی Litehouse/Chef Ann Foundation نسبت به یک سس معمولی مزرعه کالری، چربی و سدیم کمتری دارد و پروتئین بیشتری دارد. همچنین فاقد شربت ذرت با فروکتوز بالا، MSG، مواد نگهدارنده مصنوعی و گلوتن است.

آیا قفسه پانسمان پایدار است؟
سس ماست یونانی ماست ماست با ماندگاری 125 روز در یخچال نگهداری می شود. ما یک پانسمان یخچالی را برای ارائه محصولی خوشمزه انتخاب کردیم که بچه ها بدون استفاده از مواد نگهدارنده مصنوعی عاشق آن شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.