مردی با زدن ست اسباب بازی آشپزخانه به سر همسرش وی را به قتل رساند

Plum Play معتقد است که بازی باید تخیلی، ایمن و الهام بخش خلاقیت باشد. طبق گفته Early Years Matters، بازی “زیر یادگیری و همه جنبه های رشد کودکان را تقویت می کند”.

ست اسباب بازی آشپزخانه راهی عالی برای تشویق بچه های کوچک به ایفای نقش های مختلف است و به آنها آزادی می دهد تا سناریوهای تخیلی را به روشی سرگرم کننده کشف کنند.

برای کشف برخی از مزایای بزرگی که استفاده از ست اسباب بازی آشپزخانه می تواند برای کودکان شما داشته باشد، ادامه مطلب را بخوانید.

با استفاده از ست آشپزخانه بازی، کودکان می توانند تخیل خود را القا کنند. شاید آنها در نقش یک سرآشپز ستاره میشلن برای روز بازی کنند، یک مهمانی شام برای دوستان برگزار کنند یا یک مسابقه آشپزی برگزار کنند.

اسباب بازی

از طریق ایفای نقش های مختلف در آشپزخانه بازی، کودکان می توانند این آزادی را داشته باشند که خلاقیت خود را بروز دهند و در راحتی در خانه خود آزمایش کنند.

کودکی که وانمود می‌کند مایکروویو را روی ست اسباب بازی آشپزخانه و یخچال چوبی گوشه‌ای چوبی Plum Penne Pantry تنظیم می‌کند.
مهارت های حرکتی ظریف شامل انجام حرکات با استفاده از ماهیچه های کوچک در مچ دست و دست است. یک مجموعه ست اسباب بازی آشپزخانه نیز یک راه عالی برای تشویق رشد مهارت های حرکتی ظریف است.

کودکان می توانند با استفاده از صفحه، وانمود کنند که حرارت فر را زیاد کرده و درهای کمد را باز می کنند. با آشپزخانه چوبی سنتی Bakehouse با یخچال، حتی می‌توانند یخ‌ساز تقلیدی را کار کنند، که همه اینها می‌تواند به رشد مهارت‌های کودکان در حین بازی کمک کند.

تشخیص اشیاء چیزی است که بچه های کوچک در حین رشد یاد می گیرند. در آشپزخانه بازی، بچه های کوچک می توانند یاد بگیرند که چیزهای زیادی از غذا گرفته تا ظروف را تشخیص دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.