مردی با قوزبند طبی خارجی توانست قهرمان المپیک شود

در حالی که کمردرد اغلب به دلیل کشیدگی عضلات و رباط‌ها، بلند کردن نامناسب یا سنگین وزن، یا پس از یک حرکت ناگهانی ناشی از مشکلات ساختاری مانند پارگی یا برآمدگی دیسک‌ها، آرتریت، سیاتیک، پوکی استخوان، اسکولیوز و استرس ایجاد می‌شود.

درد ناشی از کمر در این پست وبلاگ ما در مورد مزایای بریس های پشتی و برخی از گزینه های موجود برای بریس های پشتی صحبت خواهیم کرد.

قوزبند طبی خارجی معمولاً برای حمایت خارجی از ساختارهای پیچیده ستون فقرات استفاده می شوند. آنها برای اهداف مختلفی از جمله بیحرکتی، حمایت وضعیتی، کنترل علائم و محافظت از آسیب تجویز می شوند.

نمونه هایی از اینکه چگونه بریس های پشتی می توانند کمک کنند: بریس هایی که بلافاصله بعد از جراحی استفاده می شوند می توانند برای تثبیت ستون فقرات مفید باشند.

قوزبند

بریس های پشتیبان کمر می توانند بعد از آسیب اولیه کمر با محدود کردن حرکت ستون فقرات در ناحیه کمر مفید باشند. حرکت محدود می‌تواند با کاهش تقاضای بیش از حد روی مفاصل خاص آن ناحیه ستون فقرات، برخی از آسیب‌های کمر را بهبود بخشد.

قوزبند طبی خارجی می‌توانند حرکات انتقالی مانند حالت نشسته به ایستاده را در طول یک دوره کمردرد راحت‌تر کنند. اگر شغل پر زحمتی دارید که به کمرتان فشار وارد می‌کند، یک بریس کمر می‌تواند به شما کمک کند وقتی برای اولین بار پس از آسیب دیدگی کمر به سر کار برگشتید.

پوسچر به عنوان وضعیت نسبی ستون فقرات در حالت عمودی توصیف می شود. هم ترازی پوسچرال طبیعی برای حفظ سلامت کمر ضروری است. وضعیت غیر طبیعی معمولاً به دلیل درد، ضعف، آسیب یا ناهنجاری های ساختاری ایجاد می شود.

برای افرادی که وضعیت بدنی نامناسب دارند، ممکن است یک بریس پشتی برای کمک به حفظ انحنای طبیعی و تراز ستون فقرات تجویز شود. بریس پشت می‌تواند با ارائه پشتیبانی خارجی که وضعیت غیرطبیعی را اصلاح می‌کند، در ارتقای یک وضعیت طبیعی مفید باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.