مردی که با پرتاب کلمپه خرمایی کرمان جان یک مامور دولت را گرفت به اعدام محکوم شد

آنچه برای درست کردن کلمپه خرمایی کرمان در خانه نیاز دارید درست کردن این شیرینی های خرمایی خوشمزه در خانه فوق العاده ساده است و شما به مواد اولیه در دسترس برای آن نیاز دارید.

در اینجا همه چیزهایی است که برای تهیه این کوکی ها نیاز دارید آرد همه منظوره: برای درست کردن این شیرینی های خوشمزه تنها به مقداری آرد همه منظوره نیاز دارید.

گیـه: گیـه به کوکی‌های شما طعم و بافت عالی می‌دهد و این یک ماده واقعاً مهم برای این دستور غذاست. من توصیه نمی کنم آن را با کره جایگزین کنید زیرا رطوبت زیادی دارد و در این دستور العمل خوب عمل نمی کند. اگر آشپزخانه شما سرد است از روغن سرد یا دمای اتاق استفاده کنید.

پودر هل: طعم لطیف خاکی و لذیذی به کلمپه خرمایی کرمان شما می بخشد که لطیف است و کاملا با فیلینگ خرما مطابقت دارد.

عسل: شیرینی ها را با مقداری عسل به آرامی شیرین می کنیم و سپس مخلوط آب و عسل را به آب آن اضافه می کنیم تا به سطح شیرینی کاملی برسد که کاملا مکمل فیلینگ باشد.

برای مخلوط آب و عسل:
آب: برای تهیه مخلوط آب و عسل به مقداری آب سرد نیاز دارید که برای مخلوط نهایی وارد خمیر شما می شود.

عسل: مقداری عسل دیگر اضافه می کنیم تا شیرینی آن به سطح عالی برسد.

شکر: شکر به افزایش شیرینی و همچنین بافت شیرینی ها در هنگام پخت کمک می کند.

خرما: برای این دستور به مقداری خرما بدون هسته نیاز دارید. شما می توانید با هر تاریخ مورد علاقه خود از جمله تاریخ های Medjool بروید. در صورتی که نمی توانید موارد حفره دار را پیدا کنید، می توانید خودتان آنها را سوراخ کنید. فقط یک خرما را برش داده و دانه های آن را یکی یکی جدا کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.