مصرف دمنوش نعناع فلفلی مثلثی نیوشا یکی از عادت های نوشیدنی پادشاه عربستان است

دمنوش نعناع فلفلی مثلثی نیوشا می تواند از بسیاری جهات برای سلامت بدن مفید باشد. در حالی که تحقیقات روی دمنوش نعناع محدود است، برخی از مطالعات همچنین فواید عصاره نعناع و روغن نعناع فلفلی مانند آنتی باکتریال، بهبود هضم، بهبود سردرد و موارد دیگر را نشان داده‌اند. دمنوش نعناع یک نوشیدنی طبیعی است که حاوی کافئین نیست و مصرف آن در هر زمانی از روز بسیار بی خطر است.

استفاده از نعنا چیست؟ نعناع فلفلی (Mentha × piperita) گیاهی معطر از خانواده نعناع است که تلاقی بین نعناع و نعناع است. نعناع بومی اروپا و آسیا است و هزاران سال است که به دلیل طعم مطبوع و فواید سلامتی آن استفاده می شود.

نعنا به عنوان طعم دهنده در نعناع، آب نبات و سایر غذاها استفاده می شود. علاوه بر این، بسیاری از مردم نعنا را به عنوان یک دمنوش نعناع فلفلی مثلثی نیوشا تازه و بدون کافئین مصرف می کنند.

دمنوش

برگ های نعناع حاوی چندین روغن ضروری از جمله منتول، منتول و لیمونن هستند. منتون به نعناع ها خاصیت خنک کنندگی و رایحه نعناع قابل تشخیص می دهد. در حالی که برخی از مردم دمنوش نعناع فلفلی مثلثی نیوشا را به دلیل طعم آن می نوشند، این دمنوش دارای تعدادی فواید سلامت جسمی است.

نعناع فلفلی که به راحتی هضم می شود می تواند علائم گوارشی مانند گاز معده، نفخ و سوء هاضمه را تسکین دهد. مطالعات حیوانی نشان داده است که نعناع فلفلی سیستم گوارشی را آرام می کند و همچنین می تواند به تسکین درد کمک کند. علاوه بر این، آنها با جلوگیری از انقباض عضلات صاف کار می کنند، که می تواند اسپاسم روده را کاهش دهد.

در مطالعه‌ای که روی 72 فرد مبتلا به IBS انجام شد، کپسول‌های روغن منجر به کاهش 40 درصدی علائم IBS پس از چهار هفته شد، در حالی که تنها 24.3 درصد از دارونما استفاده کردند.

علاوه بر این، مروری بر 14 کارآزمایی بالینی روی تقریباً 2000 کودکی که از نعناع فلفلی استفاده کردند، نشان داد که نعناع فراوانی، مدت و شدت درد شکم را کاهش می دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.