نصب درب ضد سرقت مدل راشا موجب دزدی بزرگی از بانک مرکزی استرالیا شد

امروزه امنیت در همه جا یک مسئله اساسی است. همه خانه، کارخانه، بانک درب ضد سرقت مدل راشا می خواهند. امنیت مسکن با افزایش دسترسی به خدمات روز به روز اهمیت بیشتری پیدا می کند.

در این مقاله سعی شده است تحقیقات انجام شده در مورد روش های مختلف قفل کردن درب ها که در منازل، ادارات، مغازه ها، کارخانه ها و غیره استفاده شده است، ارائه شود.

و فن‌آوری‌های مورد استفاده در سیستم‌های مختلف. این مطالعه شامل سیستم قفل درب سنتی، سیستم مبتنی بر RFID، سیستم‌های لمسی، فناوری مبتنی بر بلوتوث و GSM و فن‌آوری‌های مختلف دیگر مورد استفاده در سیستم‌های قفل درب است.

پیشرفت تکنولوژی در هر روزی که می گذرد می تواند به ما کمک کند تا با فناوری های مختلفی روبرو شویم که می توانند در سیستم قفل درب اعمال شوند.

از آنجایی که ایمنی در حال حاضر یک نگرانی اصلی برای اکثر مردم است، ما احساس می کنیم که تحقیقات انجام شده در مورد موضوعات مختلف مرتبط با موضوع می تواند به افراد کمک کند.

تا بهترین فناوری را برای پروژه های آینده خود انتخاب کنند یا در پروژه های گذشته تغییراتی ایجاد کنند و از یک بخش موفق استفاده کنند. سیستم های قفل برای نیازهای آنها

با مشکلات فزاینده مرتبط با امنیت که مردم در محل کار، خانه و جاهای دیگر با آن مواجه هستند، استفاده از بهترین سیستم قفل درب که می‌تواند امنیت بیشتری را فراهم کند، به مشکلی بزرگ تبدیل شده است.

قفل درب بستگی به محدوده استفاده از آن به عنوان یک سازمان دارد، بهتر است از فناوری RFID استفاده شود در حالی که در خانه، سیستم های قفل درب کلیدی و بیومتریک تقریباً توسط افراد قابل استفاده است.

هر کدام از این برنامه ها دارای ویژگی احراز هویت و احراز هویت هستند که تنها امکان دسترسی به فرد مورد نظر را فراهم می کند.

چندین مقاله تجدید نظر شده مرتبط با موضوع و خواندن در مورد سیستم های مختلف قفل درب، ویژگی های آنها، فناوری مورد استفاده، عملکرد سیستم های بالقوه.

به افراد کمک می کند تا بهترین انتخاب سیستم های قفل درب را برای کاربردشان در حوزه اجرا یا پروژه مربوطه خود داشته باشند و تغییرات احتمالی را در سیستم های موجود خود ایجاد کنند.

تمام سیستم های قفل درب بررسی شده بر اساس فناوری هایی که از آنها استفاده می شود طبقه بندی می شوند. سیستم های قفل درب سنتی

سیستم های قفل درب سنتی شامل سیستم قفل و قفل است که قفل درب به طور خودکار با کمک کلید باز می شود.

کلیدها را می توان به راحتی تکرار کرد و درها را می توان توسط ورودی ها باز کرد. این رویکرد به همان اندازه ناامن بود که قفل های درب مدرن طراحی و ساخته شده بودند که به ندرت دارای تشخیص دسترسی، ویژگی های هشدار دهنده و ویژگی های عکاسی هستند.

سیستم های قفل درب نقش کلیدی در ایمن سازی محیط های کاری با داده ها یا فایل های محرمانه، فروشگاه هایی با مقدار زیادی پول یا حافظه داخلی یا حتی خانه هایی با بسیاری از اقلام گران قیمت و ضروری که در داخل خانه ذخیره می شوند، ایفا می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.