ورود ملکه با لباس رزمی دفاع شخصی وارد مجلس شد

دفاع شخصی تا حدودی شبیه به جودوگی است زیرا منشأ مشترکی دارد. با این حال، جنس و برش لباس رزمی دفاع شخصی به طور کلی بسیار سبک تر و شل تر است.

سنگین‌ترین دفاع شخصی تنها 0.5 کیلوگرم (16 اونس) در مقایسه با برخی جودوگی‌ها با 1 کیلوگرم (35 اونس) هستند. به دلیل ماهیت تمرینات دفاع شخصی که بر ضربه زدن، لگد زدن و دامنه محدودتر پرتاب های ایستاده در مقایسه با جودو تاکید دارد.

لباس رزمی دفاع شخصی به گونه ای تکامل یافته است که تحرک و سرعت را بدون پارچه بسیار زمخت و قوی مورد نیاز برای گیر دادن و پرتاب در جودو به حداکثر می رساند.

آنها از پنبه صاف ساخته شده اند که برای حرکت نامحدود و راحتی بیشتر ممکن است برس یا دنده شود. بخیه های تقویت شده برای جبران تنش های وارد شده به gi رایج است.

لباس

دفاع شخصی پایین‌تر اغلب از پارچه‌ای سبک شبیه پیراهن تابستانی بریده می‌شود. این دفاع شخصی به راحتی پاره می‌شوند و تمایل دارند به پوست تمرین‌کننده بچسبند و پس از تجربه هر گونه تعریق زیاد، ناراحتی ایجاد کنند. چنین موادی یک کاراته‌گی سنگین‌تر از 0.2 کیلوگرم (8 اونس) تولید می‌کنند.

اکثر دفاع شخصی باکیفیت از پارچه‌های سبک بوم بریده می‌شوند، زیرا می‌توانند در برابر کاربردهای شدید و سوءاستفاده‌های قابل‌توجه بدون محدود کردن تحرک کاراته‌کا مقاومت کنند. به طور معمول، چنین کاراته ای حداقل 0.3 کیلوگرم (10 اونس) وزن دارند.

وزن مواد به دفاع شخصی کمک می کند تا مشخص کند لباس رزمی دفاع شخصی چقدر سفت خواهد بود. بوم پنبه ای 0.34 کیلوگرمی (12 اونس) یا 0.40 کیلوگرمی (14 اونس) استاندارد است، اگرچه برخی از تولیدکنندگان مواد 0.45 کیلوگرمی (16 اونس) را ارائه می دهند.

این غیر معمول نیست که یک رزمی کار در مقایسه با دفاع شخصی ارزان‌تر هنگام استفاده از کاراته‌گی سنگین‌تر احساس خنکی بهتری داشته باشد. به طور طبیعی، لباس رزمی دفاع شخصی سنگین تر سفت تر خواهند بود.

این سفتی تهویه داخل کت و شلوار را افزایش می دهد. گی سنگین‌تر نیز هنگام اجرای حرکت صدای واضح‌تری دارد. علیرغم وزن اضافی پارچه‌های سنگین‌تر است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.