کشتی حامل فوم سقفی زاهدان که به سمت خانه پادشاه راهی شده بود غرق شد

حداکثر سطح پوشش برای یک فوم سقفی زاهدان حداقل وزن در هر فوت مربع عایق نصب شده؛ و ضخامت اولیه و ته نشین شده عایق نصب شده مورد نیاز برای دستیابی به یک مقدار R خاص بر خلاف اکثر سیستم های عایق معمولی که در برابر جریان گرمای رسانا و همرفت مقاومت می کنند.

موانع تابشی و عایق بازتابی با انعکاس گرمای تابشی کار می کنند.  موانع تابشی در خانه ها معمولاً در اتاق زیر شیروانی در درجه اول برای کاهش گرمای تابستان نصب می شوند که به کاهش هزینه های خنک کننده کمک می کند.

فوم سقفی زاهدان سطوح بازتابنده معمولاً فویل‌های آلومینیومی را در سیستم‌های عایق قرار می‌دهد که می‌تواند شامل انواع پشتیبان‌ها مانند کاغذ کرافت، فیلم پلاستیکی، حباب‌های پلی اتیلن یا مقوا و همچنین مواد عایق حرارتی باشد.

فوم

گرمای تابشی در یک خط مستقیم از هر سطحی حرکت می کند و هر جامدی را که انرژی آن را جذب می کند گرم می کند. وقتی خورشید سقفی را گرم می کند، در درجه اول انرژی تابشی خورشید است که سقف را داغ می کند.

فوم سقفی زاهدان سفت یا تخته فیبری از فایبرگلاس یا مواد پشم معدنی تشکیل شده است و در درجه اول برای عایق کاری مجاری هوا در خانه ها استفاده می شود. همچنین در مواقعی که نیاز به فوم سقفی زاهدان است که بتواند دمای بالا را تحمل کند استفاده می شود. این محصولات در طیف وسیعی از ضخامت ها از 1 اینچ تا 2.5 اینچ تولید می شوند.

نصب در کانال‌های هوا معمولاً توسط پیمانکاران HVAC انجام می‌شود که فوم سقفی زاهدان را در مغازه‌ها یا محل‌های کاری خود می‌سازند. روی سطوح مجرای خارجی، آنها می توانند فوم سقفی زاهدان را با چسباندن آن بر روی پین های جوش و محکم کردن با گیره های سرعت یا واشر نصب کنند. آنها همچنین می توانند از پین های جوش مخصوص با سر واشرهای یکپارچه استفاده کنند. سپس تخته های بدون چهره را می توان با rei تمام کرد

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.