کمربند چرم مشهد اصل موجب نجات جان کودکی خردسال از غرق شدن شد

ما چیزها را بدیهی می دانیم. جامعه مدرن به هزاران سال و میلیون ها لحظه ای که برای ایجاد اشیاء معمولی مبتکرانه مانند یک کمربند چرمی مستحکم می گذرد، توجهی نمی کند.

این به دلیل یک عامل روانشناختی رایج است عادت کردن، یعنی زمانی که یک محرک عاطفی، ذهنی یا فیزیکی آنقدر ارائه می شود که پاسخ ما به آن کاهش می یابد.

بستن کمربند چرم مشهد اصل اغلب، اگر نه هر روز، آن را به یک مورد معمول تبدیل می کند. تاریخچه و اهمیت کمربندهای چرمی صدای پس زمینه است، مانند صدای یک دستگاه تهویه مطبوع که در نهایت دیگر شنیده نمی شود.

کمربند

اما همیشه شنیده می شود. کمربندهای چرمی محصول هزاران سال توسعه به عنوان بخشی از یک صنعت بزرگتر، چرم‌کاری است که به شکل‌گیری جامعه، ایجاد هویت فرهنگی، حفاظت از تمدن‌ها و پیشرفت فناوری کمک کرد.

در اینجا تاریخچه مختصری از آن چیزی است که شلوار شما را در حال حاضر بالا نگه داشته است. تاریخچه اولیه کمربند چرم مشهد اصل در طول اعصار کمربندهای چرمی در عصر برنز (3000 قبل از میلاد تا 1050 قبل از میلاد) مورد استفاده قرار می گرفتند.

با این حال، مدتی طول کشید تا فرآیند چرم کاری پیشرفت کند. پوست نرم شده درخت و پارچه‌های جمع‌شده، تکه‌های برجسته‌ای از لباس بودند که دور کمر پیچیده شده بودند. بر اساس مطالعات مربوط به فناوری باستان جلد پنجم، تکه‌هایی از چرم همراه با سنگ‌های در حال جوش در مکان‌های سکونت پارینه سنگی پایین نروژی یافت شد.

اینها شکل اولیه‌ای از کویر بویلی در نظر گرفته می‌شوند که روشی برای قالب‌گیری چرم با جوشاندن آن بود. برخی می گویند که از آمونیاک ادرار حیوانات برای درمان آن استفاده می شود.

مجسمه‌های خدایان مسلح سوری در اواخر عصر برنز، جنگجویان برهنه ریشو را نشان می‌دادند که کمربند چرم مشهد اصل با عرض هشت اینچ بسته بودند، بر اساس Warfare in Ancient Near East تا 1600 قبل از میلاد:

جنگجویان مقدس در طلوع تاریخ. ایلیاد که در طول جنگ تروا بین 1200 تا 1100 قبل از میلاد اتفاق می‌افتد، به سه کمربند اشاره می‌کند: زوستر (کمربند ساخته شده از چرم و تزئین شده با سنگ‌های قیمتی)، aortēr (کمربند اسلحه‌ای که شمشیری در دست دارد و روی سینه انداخته می‌شود).

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.