کودکی با خوردن کلوچه شمال تمام بدنش تاول چرکی زد

دستور العمل ساده کلوچه شمال از ابتدا که فقط با تعداد انگشت شماری مواد ساده تهیه شده است. گردو، شکر قهوه‌ای، مربا، فقط کمی آرد و وانیل، سپس مانند گلوله برفی در پودر قند بغلتانید و سپس به حالت کامل پخته شوند. یک غذای مورد علاقه عید پاک و کریسمس که همه آن را دوست دارند.

مثل این است که کلوچه های گلوله برفی ایتالیایی و کلوچه های شاخ آجیل اروپایی ازدواج کردند. کف‌های کاملاً ترد اما با مرکز آجیلی بسیار نرم و جویدنی. یک غذای کلاسیک عید پاک و کریسمس که به طور طبیعی بدون گلوتن است.

برای شما بهتر است و درست کردنش راحت‌تر از آجیل است. یک کلوچه چای واقعا ساده که بدون تخم مرغ، بدون کره یا لبنیات، بدون روغن و بیکینگ پودر درست می شود.

کلوچه

درباره گردو – مطمئن شوید که از قطعات خام استفاده کنید، نه برشته شده یا آب نبات، زیرا همه آنها را قبل از پخت خرد می کنیم.

تنوع – برای طعمی شادتر، آب را با قسمت های مساوی از رام مورد علاقه خود جایگزین کنید.

شکر – من از شکر قهوه‌ای روشن برای طعم کاراملی آن استفاده کردم، اما شکر دانه‌ریز معمولی را می‌توان به صورت پینگ استفاده کرد.

موارد را اضافه کنید – زغال اخته یا گیلاس خشک شده و پاشیدن چیپس شکلات کوچک می تواند افزودنی های خوبی ایجاد کند. همچنین می‌توانید از قسمت‌های مساوی گردو + پسته شبیه پر کردن باقلوا انتخاب کنید.

ذخیره سازی – کلوچه شمال را می توان بدون پوشش در دمای اتاق به مدت چند روز یا در ظرف درب دار  شیشه کلوچه شمال تا دو هفته نگهداری کرد. راستش را بخواهید اینها هرگز در روز 2 گذشته به خانه ما نرسیدند، بنابراین لطفاً اگر مال شما برای مدت طولانی تری این کار را انجام داد، گزارش دهید.

ته چین ترد – بعد از خاموش کردن حرارت اجازه دهید کلوچه شمال ها به مدت 2 دقیقه بیشتر در فر با درب فر کمی باز بمانند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.